Jaguar Asse
 

Genomen veiligheidsmaatregelen

Eerst en vooral hopen wij van harte dat u en uw naasten het goed maken. Zowel op professioneel als persoonlijk vlak hebben het coronavirus en de veiligheidsmaatregelen ons allemaal getroffen. Wij hebben jullie gemist, maar zijn blij dat wij jullie eindelijk opnieuw mogen ontvangen in onze concessie.

Sinds maandag 11 mei hebben wij al onze activiteiten hernomen. Uiteraard doen we dat met respect voor de lopende veiligheidsmaatregelen, want uw veiligheid en die van onze medewerkers liggen ons nauw aan het hart.

Graag bezorgen we u extra informatie rond de genomen veiligheidsmaatregelen, onze aanpak voor service- en carrosseriebezoeken, showroombezoeken en de aflevering van een nieuwe of tweedehands Jaguar. 

GENOMEN VEILIGHEIDSMAATREGELEN

De voorbije weken hebben wij heel hard gewerkt om u en onze medewerkers in een veilige omgeving te ontvangen. Hiervoor hebben wij verschillende voorzorgsmaatregelen in acht genomen, zoals plexiglazen schermen op alle bureaus, sociale distance-indicators op de vloer, ontsmettingsgels, handschoenen en mondmaskers. Daarnaast vragen wij ook om elektronisch te betalen. En dat is niet alles!

Om alle toevalligheden uit te sluiten, hebben wij de indeling van de showroom aangepast om iedere vorm van besmetting tegen te gaan. Bovendien laten wij slechts een beperkt aantal bezoekers tegelijkertijd binnen en zullen de publieke zones systematisch en op zeer regelmatige tijdstippen worden gedesinfecteerd. Alles voor uw en onze veiligheid!

Onze aanpak voor servicebezoeken

Sedert 11 mei is de service- en carrosserieafdeling terug beschikbaar.

Voor een nieuwe afspraak verzoeken we u vriendelijk om maximaal gebruik te maken van ons online boekingssysteem. U zal nadien een afspraakbevestiging van ons ontvangen, samen met een duidelijk overzicht van de voorzorgsmaatregelen bij het brengen en afhalen van uw wagen. Wij vragen u om die afspraken nauwgezet te respecteren om ieders veiligheid te garanderen.

In geval van carrosserieschade neemt u best contact op met onze carrosserieafdeling via het nummer 02/454.06.23 om een afspraak te maken.

Maak een afspraak

Onze aanpak voor showroombezoeken

Ook in onze showroom bent u opnieuw van harte welkom sinds 11 mei. Onze verkoopadviseurs hebben u gemist en kijken ernaar uit om u weer van dienst te zijn. Uit hygiënische voorzorg zijn alle modellen in de showroom op slot, maar als u onze wagens van dichtbij wenst te ontdekken, dan openen we die met plezier. Nadien zullen wij de wagens volledig ontsmetten voor de volgende klanten.

Een testrit behoort ook opnieuw tot de mogelijkheden. Iedere demowagen wordt vóór en na een testrit uitgebreid schoongemaakt en gedesinfecteerd. Op die manier kunt u op een veilige manier genieten van uw testrit. U kan een afspraak maken via ons online boekingssysteem maar ook telefonisch op 02/454.06.23 of per mail op info@landroverasse.be. 

Boek uw proefrit

De aflevering van uw Jaguar

Ons team is druk bezig om de reeds beschikbare wagens klaar te maken en zal contact met u opnemen zodra een levering kan doorgaan. De administratieve voorbereiding zullen we zoveel mogelijk digitaal afhandelen.

Helaas zal de magie van het afleveringsmoment gezien de omstandigheden vrij beperkt zijn. Dat strookt niet met onze filosofie rond premium klantencontact, maar veiligheid komt momenteel op de eerste plaats.

Ons team zal de nodige activeringen m.b.t. connectiviteit op voorhand uitvoeren en blijft ter beschikking voor eventuele vragen achteraf. Er is tevens een applicatie ontwikkeld waarin alle functionaliteiten van uw wagen worden toegelicht zodat u optimaal van uw wagen kan genieten. 

#STAY SAFE

x

COOKIE POLICY

Jaguar wil graag cookies gebruiken om informatie op uw computer op te slaan. Cookies helpen ons om onze website te verbeteren en die producten en diensten aan te bieden die u volgens ons kunnen aanbelangen. Een van die cookies is essentieel om bepaalde delen van de site te laten werken en werd reeds toegestuurd. U kunt alle cookies van deze site verwijderen en blokkeren maar bepaalde onderdelen van de site werken dan mogelijk niet correct. Meer informatie over online gedragspubliciteit of de cookies die we gebruiken en hoe u ze kunt verwijderen, vindt u in ons Privacybeleid